Kontakt| Mapa Serwisu
Wybierz kategori
Wszystkie ( 136 )
Biznes i us逝gi ( 61 )
Dla dzieci ( 0 )
Fotografia ( 0 )
Motoryzacja ( 4 )
Narz璠zia i maszyny ( 1 )
Nieruchomoci ( 2 )
Odzie i bi簑teria ( 0 )
Pozosta貫 ( 12 )
Praca ( 30 )
Rolnicze ( 1 )
RTV / AGD ( 6 )
Sport i turystyka ( 0 )
Telefony ( 0 )
Zdrowie i uroda ( 19 )
Zwierz皻a ( 0 )
Pole stron znajomemu

Adres e-mail znajomego

Tw鎩 podpis

Og這szenie Promowane

Tutaj mo瞠 by umieszczone Twoje og這szenie!

Dodaj og這szenie promowane

Og這szenia Polkowice Praca Krawcowa

Krawcowa
Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku us逝g HR od 2006 r. Do tej pory powsta造 oddzia造 w 6 miastach: widnicy, Legnicy, Wroc豉wiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemylu. Dzia豉lno firmy koncentruje si na przeprowadzaniu proces闚 rekrutacyjnych dla Klient闚 z regionu Polski oraz Holandii.

Aktualnie dla naszego Klienta, kt鏎ego siedziba mieci si w Legnicy , poszukujemy osoby na stanowisko:

Krawcowa
Miejsce pracy: Legnica
Opis stanowiska:
Praca w sklepie w dziale dekoracji
Szycie firanek, zas這n, upi璚ia
Dok豉dno wykonywania obowi頊k闚 powierzonych przez prze這穎nego

Wymagania:
Dowiadczenie na stanowisku krawcowej ( m.in. szycie, firan, zas這n)
Umiej皻no szycia na maszynie (warunek konieczny)
Umiej皻no szybkiego uczenia si, umiej皻no pracy w zespole
Ch璚i do pracy, sumienno, dok豉dno, zaanga穎wanie w powierzone obowi頊ki

Oferujemy :
Praca tymczasowa
Mo磧iwo rozwoju zawodowego oraz zdobycia dowiadczenia
Praca w systemie 8 godzinnym

Prosz o przes豉nie CV na adres e-mail: pollux.legnica@pollux-international.eu z dopiskiem Krawcowa Legnica

Agencja Pracy "Pollux" Sp. z o.o.
ul. rodkowa 22
59- 220Legnica
Tel. 76 854 50 56
Tel. kom. 513 354 354
pon-pt 9:00-17:00

Prosz o za章czenie nast瘼uj鉍ej formu造 w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji:
1. W zwi頊ku z ubieganiem si o zatrudnienie za porednictwem agencji pracy POLLUX Sp. z o.o. z siedzib w widnicy, wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla cel闚 porednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 padziernika 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z pniejszymi zmianami).
2. Wyra瘸m tak瞠, na podstawie powo豉nej wy瞠j ustawy, zgod na przetwarzanie i przekazywanie innym administratorom moich danych osobowych w celach marketingowych (marketing towar闚 us逝g os鏏 trzecich) przez POLLUX Sp. z o.o. z siedzib w widnicy, w szczeg鏊noci na otrzymywanie informacji handlowych pochodz鉍ych od POLLUX Sp z o.o. oraz innych os鏏. Wyra穎na przeze mnie zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla innych cel闚 (marketing towar闚 i us逝g os鏏 trzecich) jest dobrowolna.
Pouczenie:
Osoba udost瘼niaj鉍a dane osobowe ma prawo wgl鉅u do swoich danych oraz ich sprostowania. Osoba wyra瘸j鉍a zgod na przetwarzanie danych osobowych ma tak瞠 prawo do wniesienia pisemnego umotywowanego 蕨dania zaprzestania przetwarzania jej danych ze wzgl璠u na jej szczeg鏊n sytuacj oraz prawo do wniesienia sprzeciw wobec przetwarzania jej danych dla cel闚 marketingowych i przekazywania ich innym administratorom. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Cena: brak
Pierwsze zdj璚ie do og這szenia Krawcowa
Dane kontaktowe:
Adres e-mail:  krzysiek3015@onet.eu
og這szenie archiwalne
Szczeg馧y og這szenia:
Kategoria: Praca
Ilo wywietle: 48
Data dodania: 20.06.2013 07:27
Data wygani璚ia: 27.06.2013 07:27

  Og這szenia Polkowice. Serwis z darmowymi og這szeniami regionalnymi. Codziennie nowa porcja og這sze. A wszystko to dla mieszka鎍闚 miasta Polkowice i okolic.